...

Klepp Negler – Neglesalong i Klepp | Manikyr og pedikyr

Oppdag moderne negledesign og beauty hos Klepp Negler. Gelenegler, BIAB, shellac, akrylnegler og pedikyr tilpasset dine behov.

Klepp Negler

Klepp Negler er en populær neglesalong i Klepp som tilbyr manikyr, BIAB, shellac og beauty-behandlinger. Mange kunder besøker salongen for vakre og holdbare negler.

Se tilgjengelige behandlinger og veiledende priser, se kundevurderinger og finn kontaktinformasjon og viktige opplysninger.

De fleste avtaler bestilles på telefon, men flere salonger tilbyr bestilling på nett dersom dette er tilgjengelig.

Klepp Negler

Navn
Klepp Negler

Adresse
Granstien 11, 4351 Verdalen

Telefon
96 51 96 51

Nettside

Kundevurdering
/ 5 (Basert på 0 anmeldelser)

Åpningstider
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Lørdag
Søndag

Hvordan finner du neglesalongen Klepp Negler?

Her finner du et kart som viser den nøyaktige plasseringen til Klepp Negler i Klepp. Planlegg ruten og finn enkelt frem med bil, kollektivtransport, sykkel eller til fots.

Informasjon om Klepp Negler

Klepp Negler er en neglesalong som ligger i Klepp, Norge. Her finner du informasjon om de ulike tjenestene salongen tilbyr, samt praktisk informasjon som kan være nyttig før du bestemmer deg for å kontakte salongen.

På denne siden finner du detaljer om manikyr, pedikyr og generell neglepleie. Du kan se kontaktinformasjon, åpningstider, anmeldelser, og annen nyttig informasjon som kan hjelpe deg i beslutningsprosessen.

Når det kommer til vurderinger, kan du merke deg at Klepp Negler har en vurdering på /5 ⭐ (0 anmeldelser). Dette kan være til hjelp når du sammenligner neglesalongen med andre i Klepp.

Dersom du ønsker mer informasjon om behandlinger, priser eller åpningstider, kan du bruke kontaktinformasjonen som er tilgjengelig her.

Hvordan kontakter du Klepp Negler?

Har du spørsmål om behandlinger, priser eller åpningstider, eller ønsker du å bestille time? Kontakt Klepp Negler direkte ved hjelp av kontaktinformasjonen nedenfor.

Hvorfor velge Klepp Negler i Klepp?

Neglebehandlinger og beauty

Mange velger en neglesalong som tilbyr gelenegler, BIAB, shellac og andre populære behandlinger. Her finner du nyttig informasjon som gjør det enklere å sammenligne neglesalonger og finne et tilbud som passer dine behov.

Neglebehandlinger og tilgjengelige tjenester

På denne siden finner du informasjon om behandlinger, anmeldelser og kontaktopplysninger. Dette gjør det enklere å sammenligne neglesalonger før du bestiller time.

Åpningstider og kontaktinformasjon

Kontroller åpningstider, telefonnummer og annen kontaktinformasjon før du besøker salongen eller bestiller time.

Neglesalonger i Klepp

Denne oppføringen er en del av oversikten over neglesalonger i Klepp og hjelper deg med å oppdage flere salonger som tilbyr manikyr, pedikyr, negledesign og andre beauty-behandlinger i området.

Finn flere neglesalonger i Klepp

Utforsk flere neglesalonger i Klepp eller besøk forsiden for å sammenligne manikyr, pedikyr, BIAB, shellac, negledesign og andre beauty-behandlinger nær deg.